מדוע דלתות הזזה הן בחירה פופולרית בבתים חדשניים ומגורי יוקרה?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

כשרוצים להסתכל לעבר העתיד, צריך לבחון מה קורה בבתי יוקרה ואיך הם יעוצבו. דלתות זכוכית נמצאות במגמת עלייה בבתים ובנכסי מגורים אחרים מכיוון שכולנו מחפשים לפתוח את השטח שלנו כדי לנצל כל סנטימטר ממנו! ראינו עלייה ברכישת דלתות הזזה מכיוון שהן עונות על צרכי השוק של היום ועל הדרישות שנראה במגורים חדשניים בעתיד.

עמידות, פעולה חלקה ועיצוב נקי

בעלי בתים מחפשים היום דלת ייחודית יותר שתתאים לביתם ותתבלט בהיצע המסורתי. דלתות זכוכית עמידות, הפועלות בצורה חלקה, שימשיכו להתעלות על כל טרנד בעתיד, נמצאות במקום גבוה ברשימת החובה בבתי מעצבים מהשורה הראשונה. אדריכלים והלקוחות שלהם משתוקקים לאפשרויות לא סטנדרטיות ולפתרונות מותאמים אישית כדי להתאים את עיצובי הבתים היצירתיים שלהם.

בתים חדשים הם בתים ירוקים יותר

בכל שנה העתיד נראה מזהיר עבור קיימות של בתים. אנחנו כבר רואים טרנד של חיפוש אחר מוצרים ידידותיים לסביבה, והחברה שלנו גאה להיות מובילה בתחום הקיימות לארונות הזזה. דלתות ההזזה שלנו מספקות עיצוב מלוטש עם חומרים ניתנים למחזור וקלים לניקוי, כולל זכוכית ואלומיניום. מוצרי הזכוכית והאלומיניום שלנו בנויים לקיימות. ניתן להסיר אותם ולקחת איתכם בכל פעם שאתם עוברים דירה, ליצור פחות פסולת, להקטין את טביעת הרגל שלכם ולחסוך לכם כסף בטווח הארוך.

בתי יוקרה אוהבים לשלב בין וינטג' לחדש

מעצבי פנים ומעצבי שיפוצים משלבים צבעים בהירים וצבעים נייטרליים חמים ושוברים את הכללים של הסגנון המסורתי. לאחרונה אנו רואים יותר ויותר שילוב של עיצוב מודרני עם ריהוט ואלמנטים פנימיים של קיימות. הצוות שלנו אוהב למצוא דרכים לסייע לחזון שיפוץ הבית המסורתי או הקלאסי שלכם.

 

כל אחת מהדלתות שלנו ניתנת להתאמה אישית לצרכים הספציפיים שלכם. בעוד אנו גאים בדלתות ההזזה השונות עטורות הפרסים שלנו, אנו מציעים אפשרויות רבות ושונות עבור הבית שלכם, כולל פאנלים קבועים. תוכלו לצפות בקולקציה שלנו באתר ולקבל ייעוץ מנציג לגבי מידע נוסף שמעניין אתכם.

אולי תאהבו גם