גידור ויניל: אלטרנטיבה בטוחה יותר עבור המשפחה שלך

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

גידור ויניל הוא בחירה מצוינת עבור גדרות למגורים, במיוחד אם יש לך ילדים וחיות מחמד בבית. החומר הלא רעיל הזה עדיף למשפחות מכיוון שהוא מבטל חומרת מתכת חדה והוא לא יתפצל. למד על הגבהים, הסגנונות ואפשרויות הנראות כדי לשמור על בטיחות יקיריך!

 

גדרות ויניל בטוחות יותר עבור המשפחה שלך

גידור ויניל אינו רעיל ומיוצר ללא שימוש בכימיקלים מזיקים. זו אחת הסיבות לכך שגדרות ויניל למגורים הן אידיאליות, במיוחד כשיש לך ילדים וחיות מחמד שמשחקות בחוץ. גדרות שעברו טיפול כימי אינן מתאימות לחצר משפחתית מכיוון שילדים וכלבים בסופו של דבר ייצרו מגע עם הגדר. מעבר לכך, גדר שעברה טיפול כימי עשויה לשחרר רעלים באפייה בשמש החמה. אתה יכול להימנע מחששות אלה על ידי התקנת גידור ויניל במקום עץ או גדרות מאלומיניום.

 

מים טהורים הם חומר הניקוי היחיד שאתה צריך

יתרון נוסף הוא שקל לנקות גידור ויניל ולא תצטרכו להשתמש במוצרים כימיים כלשהם. שטיפה במים טהורים מספיקה כדי לשמור על גדר הוויניל שלך נקייה כך שאין צורך לטפל בחומרי ניקוי קשים.

 

אתה יכול גם לשכוח את המטלה הנוספת של צביעה מחדש של הגדר שלך! מכיוון שגדרות ויניל נצבעות בציפויי אבקה מובנים, הצבע יישאר במצב כמו חדש.

 

גידור ויניל עמיד בפני אש

גדרות ויניל עמידות בפני אש. הם לא מתלקחים בקלות ונחשבים לכיבוי עצמי. בבדיקה שנערכה על ידי ASTM, דגימות ויניל נבדקו עבור דליקות. ASTM מצא כי פוליוויניל כלוריד (PVC) אינו נשרף בקלות ואם דולקת, הלהבה נכבית במהירות. גידור ויניל בטוח יותר מגדר עץ ומציע שקט נפשי לראש הבית.

 

הגן על ילדיך וחיות המחמד שלך מפציעות

בניית גדר מסביב לביתך מספקת יתרונות אבטחה ברורים למשפחתך. הסיבה הנפוצה ביותר היא לשמור ילדים וחיות מחמד בבטחה בחצר שלך תוך שמירה על אורחים לא קרואים בחוץ. עם זאת, מעבר לאבטחה, ויניל הוא אפשרות בטוחה יותר מאשר סוגים אחרים של גדרות מכיוון שלא קל להיפצע על חומר הגידור החלק הזה.

 

יש פרטיות בחצר האחורית שלך

אולי לא תאהבו את הרעיון שלשכנים ולנוסעים יש את היכולת לראות לתוך החצר שלכם. אם אתה רוצה למנוע מאנשים לצפות במשפחה שלך, גדר גבוהה וסגורה היא הבחירה הנכונה. מידת הפרטיות שמציעה גדר ויניל תלויה לחלוטין בבעלי הבית. לפרטיות מקסימלית בחצר האחורית, גדר בגובה 6 מטר וסגורה לחלוטין היא דרך מצוינת ללכת. עד גדר כלונסאות של 4 רגל.

 

מקסם את הנראות היכן שהכי חשוב

יש כמה אזורים בחצר שלך שבהם אתה צריך למקסם את הראות. מסביב לבריכה, למשל, יש מקום אחד שאולי תרצו גדר שקל לראות דרכה. אם אתה בונה גדר לבריכה, חפש סגנון עם פערים רחבים יותר במסילות. גדרות הבריכה חייבות לעמוד בקודי הבריכה העירוניים בכל הנוגע לגובה ומנעולי השערים, אך אתה חופשי לבחור מסילות מרווחות יותר כדי שתוכל לפקוח עין פקוחה על השחיינים.

אולי תאהבו גם