קורס קוסמטיקה רפואית

שיתוף פוסט:

חייו של אדם מודרני הם דינמיים. אדם מציב לעצמו מטרות רבות ושואף להשיגן, בעוד שאנשים נלחצים יותר ויותר בגלל חוסר זמן לאכילה בריאה, ספורט וטיפול אישי. גורמים אלו משפיעים לרעה על מצב הבריאות, כולל מצב העור. כשהם מבינים את הבעיה הזו, כולם רוצים למצוא את התרופה המהירה והיעילה להתמודדות עם השלכות המשטר וחוסר הזמן. לכן, קוסמטיקה רפואית זוכה לביקוש רב בימים אלה. יתר על כן, הוא משמש לא רק בבית, אלא גם במכוני יופי, מכוני יופי ומרכזים רפואיים.

 

   ומהי קוסמטיקה רפואית ומה היתרונות שלה לעור הפנים? בניגוד למוצרי קוסמטיקה ודקורטיביים קונבנציונליים, לקוסמטיקה רפואית יש לא רק אפקט טיפוח ומרגיע (תזונה, חיטוב, ניקוי ולחות), אלא גם מתמודד בצורה מושלמת עם בעיות עור קיימות (פצעונים, נקודות שחורות, אקנה, פיגמנטציה, עודף שמנוניות וכו') אחרי הכל, כתוצאה מהבעיות הנ"ל, עור הפנים הופך עמום, מאבד את גמישותו, גוון העור הופך לא בריא, מופיעים גירויים, סדקים, קמטים, כמו גם הזדקנות מוקדמת.

 

 

 קוסמטיקה רפואית, במבט ראשון, שונה מעט מהקוסמטיקה הרגילה, זה יכול להיות ג'ל, קרם, באלם, שמפו, ספריי וכו'. לכן, תמיד יש הרבה מחלוקות ושאלות לגבי קוסמטיקה רפואית. העניין הוא שזה לא מוצר טיפוח עור רגיל ודקורטיבי, ויחד עם זאת הוא לא שייך לתרופות. יחד עם זאת, הדמיון עם תרופות נותן להם נוכחות של אינדיקציות והתוויות נגד, כמו גם חיי מדף קצרים.

 

  הטכנולוגיה לייצור קוסמטיקה רפואית היא תהליך מסובך למדי והוא מתבצע על ציוד חדשני. כמו כן, קוסמטיקה רפואית מפותחת לא על ידי קוסמטיקאיות רגילות, אלא על ידי רופאים בעלי ניסיון רב בתחום זה. כל המוצרים עוברים בדיקות קליניות חובה ובקרת איכות קפדנית במעבדות ביוכימיות ולאחר שעברו את הבדיקות מקבלים תעודות איכות מיוחדות. מכיוון שתמרוקים רפואיים נבדקים ומאושרים על ידי מעבדות, הם עולים יותר מהעלות הממוצעת של מוצרי קוסמטיקה.

 

  שימוש נכון בקוסמטיקה רפואית נותן תוצאות מדהימות: עור הפנים נראה רענן ובריא, גירויים וכתמי גיל נעלמים. הרכב הקוסמטיקה הרפואית, בנוסף למרכיבים הידועים הרגילים, כולל מרכיבים טיפוליים. הם חודרים לשכבות העמוקות של העור וכבר ברמת התא יש להם אפקט חיסכון. קוסמטיקה רפואית מכילה חומרים פעילים ביולוגית, הנותנת השפעה חיובית על העור. הם אינם מסווים את הבעיה, אלא עוזרים לרפא אותה או להימנע ממנה לחלוטין. יש לרכוש מוצרי קוסמטיקה כאלה כדי לטפל בעור בעייתי, להעלים את ההשלכות של פציעות או פעולות, לטפל ברקמה פגומה, לחזק כלי דם ולחסל דלקות. זו אינה רשימה ממצה של בעיות שסוכנים טיפוליים ומניעתיים יעזרו להתמודד איתן. ובכל זאת – זכרו שאסור לרשום בעצמכם תכשירי דרמטוקוסמטיקה, למשל נגד אקנה רגילה. בחירת מוצרי קוסמטיקה רפואית צריכה להיות מטופלת על ידי מומחה. אם אתה כבר יודע איזה כלי מתאים לך, אז אתה יכול לקנות אותו בעצמך. במידה והנושא הזה אטרקטיבי במיוחד עבורכם, תוכלו להפוך למומחה דומה גם בבחירת קוסמטיקה רפואית, כי ישנם מספר קורסי "קוסמטיקה רפואית" שתוכלו ללמוד בישראל גם ללא השכלה רפואית, בהם תהיו. לימדו בדיוק את המיומנויות הללו ויינתן בדיוק הידע הנדרש על מנת להפוך למומחה בתחום זה. 

 

  מכיוון שלקוסמטיקה רפואית יש השפעה עמוקה יותר ממוצרים קונבנציונליים, לא מומלץ להשתמש בה כל הזמן. לאחר שנפטרת מהבעיה שהטרידה אותך או שקיבלת את התוצאה הדרושה של שימוש בקוסמטיקה רפואית, אתה צריך לקחת הפסקה, ולאחר מכן, לאחר זמן מה, לנהל קורס שני של טיפול. על פי ביקורות מהשימוש בקוסמטיקה רפואית, המוצרים אינם גורמים לגירוי, שכן הם עשויים מחומרים טבעיים ואינם מכילים תוספים כימיים. כמו כן, ניתן לשלב את מהלך היישום של קוסמטיקה רפואית עם שימוש באמצעים אחרים. כדי להילחם ביעילות בבעיות עור, משתמשים בתכשירים מיוחדים הנקראים דרמטוקוסמטיקה. ניתן להשתמש במוצרים אלה לניקוי, גוון, הזנה והלחנת העור. היצרנים אינם מקדישים תשומת לב רבה לצבע, לריח ולעקביות של מוצרי קוסמטיקה אלה; בדרך כלל אין להם ניחוח ארומטי. אבל קרמים רפואיים יכולים לשקם את העור בהצלחה ולהקל על גירוי. מעט פחות פופולריים הם חומרים טיפוליים ומניעתיים המיועדים למטרות אחרות. ביניהם, כדאי לשים לב להכנות לחימום השרירים, להקלה על כאבי פרקים ושרירים ולאמצעים לעיסוי בריאות. מזור מוכח בצורה מושלמת למלחמה בדלקת פרקים ודליות. רכיבים טבעיים המשמשים לייצור קוסמטיקה טיפולית ומניעתית נספגים בצורה מושלמת ללא כל תופעות לוואי. הם מתמודדים ביעילות עם בעיות מבלי לגרום נזק. תוצאה זו הושגה על ידי היצרנים הודות להרכב המאוזן של תרופות בעלות השפעה טיפולית, באינטראקציה זו עם זו. 

 

  יש להשתמש בקרמי ריפוי אך ורק לפי ההוראות, ויש ליין מוצרים נפרד לכל חלק בגוף ושעה ביום. כדי להגביר את ההשפעה של קוסמטיקה פעילה לפנים, ניתן לשלב אותה עם מסכות צמחיות טבעיות, בעלות השפעה אנטי דלקתית ומזינה. בנוכחות בעיות דרמטולוגיות חמורות, מומלץ להשתמש בקוסמטיקה רפואית בשילוב עם תרופות טיפוליות והליכי פיזיותרפיה.

 

  מוצרי קוסמטיקה אנטי אייג'ינג הם מסיכות שונות, קרמים, בלמים וטוניקים לפנים, כמו גם מוצרים מיוחדים לטיפוח העור סביב העיניים. בעת בחירת קוסמטיקה טיפולית אנטי אייג'ינג, חשוב לא לבחור בתרופה הורמונלית. קוסמטיקה המבוססת על הורמונים נותנת השפעה מהירה אך קצרת טווח, וחוץ מזה היא ממכרת. כדי לא לקנות תרופה כזו ליום אחד, למד את הרכב המסכות והקרמים. המרכיבים העיקריים שלהם יכולים להיות מגוונים, אבל, ככלל, קוסמטיקה כזו בהחלט מכילה קולגן. ישנם גם סוגי קוסמטיקה רפואית לפנים המבוססת על מרכיבים טבעיים. במקרה זה, ניתן להשתמש בשמן ורדים, שמן זרעי ענבים או שמן זית.

 

סוגי קוסמטיקה רפואית לעור בעייתי הם מוצרים לעור שמן מדי, יבש ורגיש מדי. לכולם יש מאפיינים משלהם, אבל משהו מאחד אותם: הם למעשה אינם מכילים חומרים משמרים וצבעים. אם אין לך בעיות רציניות יוצאות דופן, אז אתה יכול לבחור קוסמטיקה בעצמך, אבל אם אקנה הוא חזק מאוד או עור רגיש מגורה במגע קל ביותר, אתה צריך להתייעץ עם רופא עור. מוצרי ניקוי עמוק הם מסכות מיוחדות, ג'לים, סקרבים וקצפים המנקים את העור מנקודות שחורות ונקודות שחורות. הם משמשים גם כדי להיפטר מצלקות קטנות שנשארות על העור לאחר אקנה. מומלץ להשתמש במוצרים כאלה יחד עם קרמים מיוחדים, אחרת הם יייבשו מאוד את העור. קוסמטיקה רפואית, הקרובה ביותר לתרופות, היא תרופות לטיפול בדרמטיטיס. דרמטיטיס היא מחלת עור דלקתית המופיעה מסיבות שונות. כולם מובילים להופעת פריחה וגרד. ככלל, רופאי עור רושמים תרופות ונהלים, אך יחד עם זאת הם ממליצים לרכוש קוסמטיקה רפואית – זה יעיל מאוד במאבק בביטויים של מחלות אלה, למרות שזה לא מטפל בגורם.

 אבל העיקר: אל תשכח שקוסמטיקה רפואית היא עדיין קוסמטיקה, ולא תכשירים רפואיים. כן, הם יכולים להתמודד עם בעיות רבות, לפעול כטיפול תומך, אבל הם לא מטפלים במחלות לחלוטין מבפנים. לכן כדאי קודם כל להתייעץ עם רופא, רופא עור, שיחליט אם אפשר להגביל את עצמך לדרמטוקוסמטיקה במקרה זה, או שעדיין הגיע הזמן לבחור קורס של טיפול רפואי אחר, אולי יש צורך בדיקות או בדיקות שונות. זכור שכל תרופה, בין אם היא קרם, משחה, דאודורנט או שמפו, משמשת אך ורק על פי ההוראות! ההרכב מכיל מינון מאומת של ויטמינים, אנזימים וחומרים פעילים אחרים. אם אתה משתמש במוצר לעתים קרובות יותר או בריכוז שונה, אתה יכול להזיק לעור שלך.

אולי תאהבו גם