איך לרהט ולקשט את הדירה הראשונה שלך

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

יש כמה דברים יותר מרגשים, אך מרתיעים מאשר לצאת ולגור בעצמך. טיפים אלו לעיצוב פנים יעזרו לכם לרהט ולקשט את הדירה החדשה שלכם כך שתהיה פונקציונלית, אופנתית ומהנה.

 

נסה סידורי ריהוט שונים

רוב הסיכויים שהדירה הראשונה שלך לא תהיה בגודל ובצורה המדויקים של החלומות שלך. לכן חיוני לנסות סידורים שונים לפני שמחליטים על פריסה המתאימה ביותר לחלל שלך. הכלי החינמי של Star Furniture Room Planner Designer יכול למנוע את ההרמה הכבדה, כך שתוכל לנסות פריסות שונות בלחיצת העכבר. המידות של מוצרי הרהיטים שלנו כבר מתוכנתות, כך שתוכלו לראות בדיוק איך תיראה הספה החדשה שאתם צופים בה בחלל החדש שלכם.

 

אמצו את שטיח האזור

השכרת דירה פירושה לרוב לחיות עם שטיחים מלוכלכים או רצפות עץ פגומות. אם אתה לא מאוהב בריצוף בדירה שלך, אתה יכול להשתמש בשטיחים באזור כדי להסתיר את הריצוף שאתה לא אוהב. בנוסף, השטיח המתאים יכול להציג את הסגנון הייחודי שלך ולעגן את החדר. אם אינך מוכשר בעיצוב, לחברתנו יש צוות של מומחי עיצוב פנים המוכנים לעזור לך לממש את החזון הסגנוני שלך באמצעות שירות העיצוב החינמי שלנו בחנות.

 

צור אשליה של חלל גדול

מראות ביתיות הן יותר מסתם דרך לוודא שאין לך משהו תקוע בשיניים לפני היציאה מהבית. למעשה, המראה הנכונה במיקום הנכון יכולה ליצור אשליה של מרחב, ולגרום לדירה הקטנה שלכם להרגיש הרבה יותר מרווחת ממה שהיא בפועל. אתה יכול אפילו להשתמש במיקום המראה כדי לנצל את האור הטבעי כדי שהחדר שלך יאיר.

 

אל תשכח לאבזר

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים בעת ריהוט דירתם הראשונה היא שוכחים להתמקד בדברים הלא חיוניים. גם אם כל פריטי הריהוט הגדולים מסומנים מהרשימה שלך, עדיין יש לך עבודה לעשות. יש לנו שפע של עיצוב הבית והדגשים כדי להוסיף נוחות, צבע ואישיות לחלל הקיים שלך.

 

בקר באחת מחנויות הרהיטים שלנו בארץ כדי למצוא הכל, החל שולחן לסלון ועד לקירות ומצעים. אתה יכול גם לעקוב אחר בלוג עיצוב הפנים שלנו לטיפים נוספים לקישוט. בדוק אותנו היום!

אולי תאהבו גם