כיצד כנסים עולמיים משתמשים בטכנולוגיה כדי להישאר בראש העסקים

שיתוף פוסט:

תומאס קפונה נהנה להשתתף בכנסים בהם הוא יכול לפגוש פנים אל פנים יזמים בעלי ידע טכנולוגי.

 

הבוס של האגודה ללמידה מרחוק בניו יורק תמיד מנצל את ההזדמנות להרחיב את רשת הקשרים שלו.

 

"להתחבר לאנשים אחרים במרחב שלך, זה תמיד נהדר", הוא אומר. "כנסים הם סביבה עשירה לקשר עם אנשים."

 

אך כאשר הסגירות עלו ברחבי העולם בשנת 2020, כנסים, תערוכות וכנסים נאלצו לסגור את האירועים הפיזיים שלהם או לבטל אותם על הסף או לספק גרסה מקוונת שבה יוכלו המשתתפים לצפות בשיחות ודיוני פאנל.

 

אז מר קפונה נרשם לגרסה מקוונת של Collision, כנס הטכנולוגיה וההפעלה הפופולרי, בו השתתף בעבר באופן אישי בניו אורלינס.

 

והוא מצא כמה דברים חיוביים. עם גרסת הזרמת הווידיאו, הוא אומר שנהנה "לצפות בשיחות בארכיון כי יש כל כך הרבה פגישות בו זמנית ואני לא יכול להיות בכל מקום, אפילו לא באינטרנט".

 

כנסים כמו התנגשות – שהשתמשה זה מכבר בתוכנה מיוחדת משלה שנבנתה בבית כדי להשלים את האירועים הפיזיים שלה – הצליחו להיכנס לרשת באופן מלא במהלך המגיפה כדי לשמור על המומנטום של האירועים השנתיים שלהם. עכשיו רבים מהאירועים האלה מתכננים לחזור למרחבים הפיזיים שלהם.

 

אבל החדשנות הדיגיטלית אפשרה למגזר להסתגל – וכנסים היברידיים, עם אפשרויות אישית וגם מקוונות, יכולים להפוך בקרוב לנורמה.

 

בכנס המקוון של התנגשות בשנת 2021 השתתפו יותר מ -38,000 איש, אומר מנכ"ל פאדי קוסגרב, שכנסים אחרים שלו כוללים את Web Summit מבוסס ליסבון ו- RISE, שיתקיים בקואלה לומפור במרץ 2022.

 

"אנו יודעים שמטרת הכנסים היא להיפגש זה עם זה", אומר קוסגרב, "וזו הסיבה שרצינו ליצור תוכנה שתאפשר להמשיך את האינטראקציות האיכותיות האלה".

 

הצוות שלו פיתח אפליקציה בשם Mingle שמשתמשת באלגוריתם כדי להתאים משתתפים זה עם זה בפגישות רשת מהירות של שלוש דקות, או עם דוברים החל מהשחקן והיזם סת 'רוגן ועד נשיא מיקרוסופט בראד סמית'.

 

"זה משמש גשר חזרה למציאות", אומר קוסגרב.

 

ההתנגשות הבאה היא בטורונטו ביוני 2022, וקוסגרב אומר כי היא תהיה "באופן אישי".

 

אבל, כשהם חוזרים לאירועים אישיים, הוא אומר שהם ימשיכו להשתמש בתוכנה זו "כדי להקל על הרשת באפליקציות שלנו לפני האירוע, ולעזור למשתתפים לארגן פגישות וחיבורים לפני הנחיתה בטורונטו".

 

בבריטניה, הת'ר לישמן, מנהלת ההתאחדות של איגוד מארגני הכנסים המקצועיים הבריטיים (Abpco) אומרת שקוביד "שינה באופן מהותי" את אופן התנהלות האירועים.

 

חברי Abpco עובדים בעמותות וארגוני צדקה ללא מטרות רווח, כולל תמיכה בסרטן מקמילן והמכללה המלכותית לרופאים.

 

גב 'לישמן אומרת: "הזירה הווירטואלית עבדה היטב להבטחת המשך החינוך, המחקר משותף ובמקרים רבים משך אליו נרחב יותר של נציגים שלא היו יכולים להגיע באופן אישי, ובכך הגדילו את ההכנסה ושיתוף הידע".

אולי תאהבו גם