האם הקורונה הרגה את כרטיס הביקור לתמיד?

שיתוף פוסט:

מט סטרינגר חילק 250 כרטיסי ביקור בשנה.

 

"הייתי לוקח איתי חבילה של 50 לכל מקום שהייתי הולך", אומר מנהל התפעול שבבריטניה. "זו רק דרך מהירה וקלה להזכיר לאנשים את הפרטים שלך."

 

ואז הגיע נגיף הקורונה במרץ בשנה שעברה, וב -18 החודשים האחרונים מר סטרינגר לא חילק אף אחד. "כל העבודות שלי היו באינטרנט", הוא אומר.

 

לפני המגיפה הודפסו כמות עצומה של כרטיסי ביקור ברחבי העולם. הערכה אחת העמידה אותו על 27 מיליון ביום, או יותר משבעה מיליארד מדי שנה.

 

אבל קוביד -19 גרם לרבים מאיתנו לחוצים יותר מהפצת חיידקים. גם כשאנחנו חוזרים למקומות עבודה, או חוזרים לרשת פנים אל פנים, האם ההרגל, או של חלק – הטקס – של מסירת כרטיס ביקור מנייר יהפוך להיות נחלת העבר? ואיזו טכנולוגיה יכולה למלא את הפער?

 

אדוארד סנג'ו מופיע במחשב באמצעות קישור וידאו מסינגפור. על המסך מעל כתפו השמאלית קוד QR (תגובה מהירה). בתוך המגיפה, הריבועים השחורים דמויי הברקוד הפכו נפוצים יותר ויותר וניתן לסרוק אותם כדי לפתוח דף אינטרנט, כגון תפריט המסעדה.

 

"אם אתה יכול, סרוק את הקוד המוצג כאן," מורה מר סנג'ו.

 

לאחר העברת טלפון חכם מעל הקוד, נפתח קישור אינטרנט עם פרטי ההתקשרות שלו ואפשרות לשמור אותם.

 

"אם נוכל לקבל את קודי ה- QR האלה שמראים מי אתה ואיזה תפקיד יש לך, השיחה עוברת הרבה יותר קל", הוא אומר.

 

מר סנג'ו הוא מנכ"ל אזורי בחברת טכנולוגיה יפנית בשם Sansan Global, המספקת תוכנות מסדי נתונים שיסייעו לעסקים לנהל ולשתף פרטי התקשרות של לקוחות וספקים באופן פנימי.

 

המגיפה פירושה שלקוחותיה פתאום כבר לא מקבלים את כרטיסי הביקור הפיזיים שהם יכולים לסרוק ולהוסיף למערכת, ולכן סאנסן התאימה והשיקה את כרטיסי הביקור הווירטואליים שלה ביוני אשתקד.

 

מאז כ -4,300 חברות משלמות כעת מנוי על מנת להשתמש במערכת המבוססת על קוד QR שלה.

 

בנוסף ליכולת להוסיף את הקוד לשיחת הווידאו שלך, הוא פועל גם באופן אישי באמצעות הטלפון החכם שלך – האדם שאתה פוגש רק צריך לסרוק את הקוד במסך כדי שפרטיך יופיעו במכשיר הטלפון החכם שלו.

 

ג'ייסון אלווארז-כהן טוען שכרטיסי הביקור המסורתיים מיושנים ובשלים להחלפה.

 

"כרטיסי ביקור [פיזיים] נשכחים, הם מתערבבים בארנק שלך", הוא אומר. "ועדיין עליך להזין את המידע הזה באופן ידני [אם אתה רוצה לשמור אותו דיגיטלי], שהוא זמן רב ואינו יעיל."

אולי תאהבו גם