6 דרכים לחסוך כסף בקניות בבלאק פריידי

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

אוקטובר מתקרב במהירות לסיומו, מה שאומר שהבלאק פריידי ממש מעבר לפינה. סביר להניח שאתה כבר רואה מודעות עבור מבצעי בלאק פריידי כשאתה גולש באתרים שונים באינטרנט.

 

וזה דבר טוב כי בלאק פריידי יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף בקניות.

 

המפתח הוא להיכנס לזה עם תוכנית. בואו נסתכל על שש דרכים שבהן תוכלו לחסוך כסף בקניות בלאק פריידיי השנה.

1. בוא עם תקציב

בזמן שאתם מתכוננים לבלאק פריידיי, המקום הראשון להתחיל הוא להמציא תקציב. לדעת בדיוק כמה אתה צריך להוציא יחסוך ממך קניית פריטים מיותרים או הוצאות יתר. זכור, אתה לא חוסך כסף אם אתה רוכש משהו שאינך צריך.

 

כשאתה יוצר תקציב קניות, וודא שאתה מתחשב בהוצאות האחרות שלך. 

ודא שהתקציב שלך משאיר לך מספיק מזומן כדי לטפל בכל שאר הוצאות החג שלך. כך, לא תצטרכו לחייב את הפריטים הללו בכרטיס אשראי בגלל חוסר תכנון.

2. תמציא תוכנית קניות

בנוסף לתקציב, כדאי להכין תוכנית קניות מפורטת. התוכנית שלך צריכה לכלול רשימה של דברים שאתה צריך ואנשים שאתה צריך לקנות עבורם. זה צריך גם לתאר היכן אתה מתכנן לקנות.

 

כתבו את כל מי שאתם צריכים לקנות עבורו מתנות, והעלו כמה רעיונות לדברים שהם עשויים לרצות. פעולה זו תעזור לך לראות בערך כמה אתה מתכנן להוציא לאדם.

 

משם, עליך להחליט אם אתה הולך לקנות באינטרנט או באופן אישי ובאילו חנויות אתה מתכנן לבקר. באופן אישי, אני ממליץ לקנות באינטרנט עבור עסקאות טובות יותר וחוויה טובה יותר בסך הכל.

 

בעבר, היו תמריצים משמעותיים לעשות את קניות הבלאק פריידי שלך באופן אישי. אבל עכשיו, תמצאו הרבה מאותן מבצעים באינטרנט שתמצאו בחנות. וקל יותר להשוות מחירים באינטרנט.

3. השוואת מחירים

עכשיו כשאתה יודע איפה אתה מתכנן לקנות ומה אתה קונה, מומלץ להתחיל להשוות מחירים. אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בכלי השוואת מחירים כמו PriceGrabber.com.

 

אתה יכול גם להשתמש באתרי התראה על עסקאות כדי לעקוב אחר מכירות של פריט מסוים שאתה רוצה. שימוש באתרים מסוג זה הוא דרך מצוינת למצוא את המחיר הנמוך ביותר תוך התחייבות לזמן מינימלי.

 

אבל לא משנה עד כמה העסקה טובה, ודא שאתה קונה רק מספקים אמינים עם היסטוריית רכישות מאומתת. אמזון נקטה נגד מוכרים מזויפים, אבל לפעמים הם לא תופסים אותם בזמן. אם נקודת מחיר נראית טובה מכדי להיות אמיתית, כנראה שכן.

4. התחל לחפש מוקדם

האם ידעת שרבות מהעסקאות הטובות ביותר של בלאק פריידי יוצאות בחג ההודיה? חנויות רבות מציעות מחירים מוקדמים ומכירות טירוף בחצות.

 

מכיוון שאתה יודע היכן תעשה קניות, תוכל לקבל רשימה של שעות החגים של החנויות הללו. כך תדע מתי להשיג את העסקאות הטובות ביותר.

 

אבל קנייה מוקדמת תעשה יותר מאשר לעזור לך להשיג את העסקאות הטובות ביותר – השנה היא יכולה להבטיח שתמצא את הפריטים שאתה צריך. בעיות בשרשרת האספקה ​​גורמות לכך שהרבה חנויות דל במלאי השנה, כך שאם תחכה יותר מדי, ייתכן שלא תוכל למצוא את הפריטים שאתה רוצה.

התחילו בקניות באתר אלי אקפסרס ותוכלו להנות מקופונים.

5. הירשם להתראות קניות

מכיוון שאתה יודע היכן תעשה קניות, מומלץ להירשם לרשימות הדוא"ל של החנויות הללו. חנויות רבות ישלחו למנויי האימייל שלהם גישה מוקדמת למבצעים, ואתה עשוי להיות זכאי לקופונים או מבצעים אחרים בחנות.

6. הכר את מדיניות ההחזרות של החנות

ולבסוף, ודאו שאתם מכירים את מדיניות ההחזרה של כל חנות בה אתם מתכננים לקנות ושמרו את כל הקבלות שלכם. כשאתה קונה באינטרנט, קשה לדעת באמת מה אתה הולך לקבל, אז אתה רוצה את היכולת להחזיר פריטים במידת הצורך.

 

בנוסף, כדאי לבדוק מה המדיניות של חנות לגבי ערבויות התאמת מחיר. לדוגמה, חנויות מסוימות משעות את ערבויות התאמת המחיר שלהן על פריטים מסוימים במהלך הבלאק פריידי. אתה רוצה לדעת על זה מבעוד מועד.

אולי תאהבו גם