6 דרכים לקשט את הפרגולה שלך לאירוע

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

סוף סוף עשית את התוספת החיונית הזו כדי לשפר את מרחב המחיה החיצוני שלך, פרגולה יפה. זה מושך אותך החוצה מהבית שלך וגורם לך ליהנות מהטבע מבלי להימס בחום הקיץ. אתה כל כך נהנה עם המשפחה שלך, ואתה מבין שהגיע הזמן לחלוק את האושר הזה עם אחרים ולתכנן אירועים חברתיים בחוץ.

 

בין אם מדובר בארוחת ערב צנועה או במסיבת יום נישואין מפוארת, ישנן אפשרויות רבות לעיצוב פרגולה לאירוע.

תלו אורות

תליית תאורה על הפרגולה החשמלית שלך היא דרך קלאסית לעצב אותה לאירוע, במיוחד אם זה נמשך אל תוך הלילה. אתה יכול להוסיף נורות פיות רומנטיות עדינות או נורות אדיסון נועזות כדי להתאים לאווירה שאתה רוצה להגדיר לערב. אורות לבנים, אורות חמים, לדים צבעוניים או משנים צבע, האפשרויות הן אינסופיות, כך שיש משהו לכל סוג של אירוע.

צמחים

אתה יכול לקשט את הפרגולה המסוגננת שלך בצמחים בדרכים רבות כדי להרגיש אפילו יותר מחובר לטבע. עציצים הם תמיד מקסימים, אבל אתה יכול אפילו לתלות אותם מהחלק העליון של הפרגולה שלך למראה מוגבה. אתה יכול לעטוף את העמודים של הפרגולה שלך עם זרי עלווה.

 

מלאכותיים זמינים גם, כך שהם לא מתייבשים, ואתה יכול להשתמש בהם כמה פעמים שאתה רוצה. אתה יכול גם ללכת לבית הספר הישן עם סידורי פרחים יפים תלויים או כרוכים סביב הפרגולה שלך.

בלונים או לעשות קשת בלון

האם אי פעם ראיתם את קשתות הבלונים הפנטסטיות הללו המקשטות את הכניסות לפסטיבל או לרגל יום הולדת גדול? כבר יש לך את מבנה הקשת, וכל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף את הבלונים. אתה יכול לחקות אותו מבלי לבזבז המון כסף. הטריק הזה נהדר במיוחד לימי הולדת או ברביקיו ב-4.

שלטים ובאנרים

פרגולות מושלמות לתליית באנרים יפים לכל אירוע. אל תפספסו את ההזדמנות לנצל אותם ולתלות כמה באנרים, שלטים או סטרימרים וקישוטי מסיבה אחרים שתרצו. חלפו הימים שבהם תצטרך להסתמך על סרט דק או להוסיף מסמר חדש לקיר כדי לתלות באנר פשוט. תהנה מהנוחות של רק לקשור אותו לפרגולה שלך.

אוריגמי

תעיר את מתכנן האירועים הפנימי שלך עם עוצמה מהפרגולה שלך ומצא עיטורים מורכבים כמו עששיות נייר או קישוטי פרחי אוריגמי יוקרתיים שלעולם לא יכולת לקוות לתלות על הקיר בעצמך ולקשור אותם לפרגולה שלך. כל האורחים שלך יתהו מי עשה את העיצוב שלך, והם יהיו בהלם כשתספר להם שעשית את זה בעצמך.

הכינו שולחן אוכל ארוך ומפואר

רעיון מצוין אם יש לך מספיק מקום מתחת לפרגולה שלך הוא להקים שולחן ארוחת ערב ארוך המתאים לסעודה פנימית בחוץ. אל תדאג אם אין לך אחד מהשולחנות הארוכים האלה. אתה יכול להרכיב כמה קופסאות משטחים משוחזרות, לכסות אותן במצעי שולחן לבנים, ולהוסיף את כל קישוטי השולחן המורכבים והמרכזים שובי העין כפי שהיית עושה בתוך הבית שלך.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://solaris-ltd.co.il/.

אולי תאהבו גם