5 דרכים פשוטות לתחזק את הפרגולה שלכם במהלך החורף

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on twitter
Share on reddit

שום דבר לא מנצח את התענוג של חברים ובני משפחה יושבים ונהנים מתחת לפרגולה שלכם עם ברביקיו בקיץ או המראות היפים של האביב. וכשהעלים משנים את צבעם במהלך הסתיו, זו תזכורת לכך שהחורף מתקרב, ואתם צריכים להתכונן אליו.

 

כמו כל מבנה חיצוני, גם הפרגולה שלכם תדרוש תחזוקה מסוימת במהלך החורף. בפוסט הזה נחלוק איתכם חמש דרכים פשוטות לתחזוק הפרגולה שלכם במהלך החורף.

שמרו על האזור נקי

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות כדי לשמור על הפרגולה החשמלית שלכם במהלך החורף הוא לטאטא לכלוך, פסולת ועלים יבשים מהפרגולה שלכם. ודאו שאתם מסירים את כל קורי העכביש (אם יש) וחפשו היטב אחר עובש וטחב, במיוחד אם יש לכם פרגולה מעץ.

 

יתרה מכך, אם אתם באזור שיורד בו שלג, כדאי להסירו בתדירות גבוהה שכן הפעולה הזו מפחיתה את משקל השלג מעל המבנה ואינה מאפשרת לו לקפוא ולפגוע בה. ברגע שיש לכם הזדמנות להסיר שלג מהפרגולה שלכם, נצלו את המומנטום ושמרו על בטיחותה לעונת הקיץ הבאה.

נקו את הפרגולה שלכם

שלב קריטי נוסף לתחזוקת הפרגולה שלכם בחורף הוא ניקוי יסודי שלה. עדיף להשתמש בחומר ניקוי עדין ובצינור גינה כדי לנקות אותה. במקרה של עובש וטחב, תוכלו להשתמש במסיר טחב יחד עם חומר הניקוי ולנקות יסודית את המבנה החיצוני שלכם.

מרחו שכבת הגנה לעץ

במקרה של פרגולה מעץ, צעד נוסף שעליכם לעשות כדי לשמור על הפרגולה שלכם הוא משיחתה בשכבת הגנה. פרגולת העץ שלכם עשויה להיות מוגנת מראש, אך כדאי לחזור על השלב הזה לפני החורף מכיוון שהוא מונע מלחות לחלחל למבנה.

כסו את הפרגולה

אם אתם גרים באזורים של מזג אוויר חורפי יחסית קשה, כיסוי הפרגולה הוא עוד דרך מצוינת לתחזק אותה. אתם יכולים ללכת על כיסוי פרגולה תחתון או עליון. כיסוי הפרגולה שלכם אינו משימה שאתם יכולים לעשות בעצמכם אלא היא מצריכה את שירותיו של מומחה פרגולות.

הורידו אותה לגמרי

אולי הדרך הטובה ביותר לשמור על הפרגולה בצורה הנכונה במהלך החורף היא להוריד אותה לגמרי. לרוב זהו פתרון מומלץ, במיוחד באזורים עם תנאי מזג אוויר קיצוניים. על ידי הסרת הפרגולה שלכם והצבתה במחסן, תוכלו לשמור עליה בצורה מושלמת עבור ההתכנסויות שלכם לאחר החורף. אם אתם מתכננים להוריד את הפרגולה שלכם במהלך החורף, תזדקקו להתקנה מחדש מקצועית במהלך החודשים שלאחר מכן.

 

אנו מעצבים ומתקינים פרגולות והופכים את החצר האחורית שלכם לחלל החלומות שלכם. למידע נוסף על השירותים שלנו, צרו קשר באתר https://solaris-ltd.co.il/.

אולי תאהבו גם